Poštovné a dodanie

Pokiaľ si chcete objednať oblečenie, bude fajn, keď do rubriky KOMENTAR napíšete VEĽKOSŤ akú zvyčajne nosíte a tiež vašu výšku a váhu(pripadne človeka, pre ktorého je daný tovar určený), uľahčíte nám tým výber veľkosti na vašu postavu, pretože každý výrobca v dnešnej dobe používa pre veľkosti od S po XXL úplne iné strihy a sú v tom potom zmätky a veľakrát by ste nam museli tovar zbytočne posielať na vymenu . 

   Expedičné náklady pre Slovenskú republiku cez slovenskú poštu rátame 5,30 €uro. Za Expedičné náklady cez kuriéra Slovak Parcel Service s.r.o. účtujeme rovnako 5,30 €uro.  Podmienky pre zasielanie do Českej republiky sú uvedené v špeciálnej rubrike ohladom dodávania do ČR.
DODACIA LEHOTA objednávky na vašu adresu alebo poštu je pre SR 1 až 5 dní od nášho posledného telefonického, alebo mailového  kontaktu s informáciou že balík vám bol odoslaný.  Pre ČR je to cca. 3 až 7 dní. V prípadne aktuálne nedostupného tovaru, môže byť dodacia lehota aj dlhšia, ale o tom vás budeme telefonicky vopred informovať.
Ak vám tovar nepríde do najneskorších uvedených termínov, spätne  nás prosím kontaktujte na mobil alebo mail. 

No, to by bolo asi tak všetko. Tešíme sa na váš nákup
S pozdravom Josko  STOPA-Revolution style

Kontakt: stopa – revolution style

MOBIL: +421  905 569 175 Josko- O2  
 

 

mail:  stopa-revolution@pobox.sk