Zasílání do České republiky

UPOZORNENÍ PRO ZÁJEMCE Z ČR:

Do České republiky posíláme zboží výhradně přes kurýrní společnost  PPL CZ s.r.o. kde při objednávkách v celkové hodnotě od minimálně 10EURO účtujem expediční náklady 7,30 euro (cca. 180Kč) 

Při odesílání do ČR musíme na podacím lístku vypsat konečnou částku v eurech. V eurech proběhne i transakce přes banku. Při přebírání balíku vám však kurýr částku přepočítá z eur na Kč a platit budete již v českých korunách. Proto se může výsledná suma kterou budete platit mírně (řádově 5-20korún) lišit od částky, která je uvedena na stránce v Kč.
Ceny v Kč na naší stránce jsou v podstatě pouze orientační. Doporučuji vám proto abyste ceny zboží, které si chcete objednat počítali v eurech, a pak si konečnou částku přepočítali v aktuálním kurzu na české koruny. Toto bude s minimální odchylkou (dle denního kurzu) vaše výsledná částka, kterou zaplatíte kurýrovi při přebírání balíku.

Dodací lhůta objednávky pro ČR je to cca. 3 až 7 dnů od našeho posledního mailového nebo telefonického kontaktu.
Pokud vám zboží nepřijde do nejpozdějších uvedených termínů, zpětně nás kontaktujte na mobil nebo mail. Těšíme se na váš nákup.  S pozdravem STOPA-Revolution style team